محل تبلیغات شما

همایش ملی فقه و تربیت از سوی پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع) با همکاری مراکز حوزوی و دانشگاهی برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، همایش ملی فقه و تربیت از سوی پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع) با همکاری مراکز حوزوی و دانشگاهی برگزار می شود.
از جمله محورهای اصلی همایش فقه و تربیت می توان به تعامل دانش فقه و تربیت با موضوعاتی همانند تأثیر دانش فقه بر دانش تربیت، تأثیر دانش تربیت بر دانش فقه، روش شناسی پژوهش در تعامل دانش فقه و تربیت، پیشینه تعامل دانش فقه و تربیت و تحلیل تربیتی احکام فقهی اشاره کرد.
فقه و نظام سازی در تعلیم و تربیت از دیگر محورهای اصلی همایش فقه و تربیت به شمار می رود که از موضوعات این محور می توان به تأثیر فقه در مبانی نظام تربیتی، تأثیر فقه در اهداف نظام تربیتی، تأثیر فقه در اصول نظام تربیتی و تأثیر فقه در ساختار نظام تربیتی اشاره کرد.
فقه و فرآیند تعلیم و تربیت سومین محور اصلی همایش فقه و تربیت است و فقه و روش های تعلیم و تربیت، فقه و ساحات تعلیم و تربیت، فقه و ارکان تعلیم و تربیت از موضوعات این محور به شمار می روند.
چهارمین محور اصلی همایش ملی فقه و تربیت با موضوعاتی همانند مسائل فقه تربیتی، قواعد فقه تربیتی، منابع فقه تربیتی و فلسفه فقه تربیتی است.
علاقه مندان می توانند چکیده آثار خود را تا دهم آبان و اصل مقاله را تا دهم آذر به رایانامه همایش به نشانی nisuwcin@gmail.com یا پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع) واقع در تهران، بلوار شهید فرحزادی، خیابان شهید طاهرخانی ارسال و جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سامانه اینترنتی همایش به نشانی http://conf.isc.gov.ir/je97 مراجعه کنند.

http://www.rasanews.ir/detail/News/583020/16

نقش فاوا(فناوري اطلاعات و ارتباطات )در كتابخانه هاي فيزيكي

کتاب انقلاب چهل ساله؛ نگاهی به دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران +دانلود

اخلاق هویت ذاتی حوزه است

فقه ,تربیت ,همایش ,دانش ,تأثیر ,تعلیم ,فقه و ,و تربیت ,تعلیم و ,اصلی همایش ,همایش ملی ,پردیس خواهران دانشگاه ,نظام تربیتی، تأثیر ,همکاری مراکز حوزوی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ سید محمد مدنی